MÖBLER / Möbler, övrigt / Tidningsställ 7517341
nr 751 7341
Tidningsställ
längd: 56, djup: 36, höjd: 54
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 april 2012
kl 18:14:19
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
500 kr